2017-04-23

Wnibowstąpienie Pana Jezusa , 28.05.2017r.

Ogłoszenia Duszpasterskie

·         Zapraszamy na nabożeństwa majowe – o godzinie 16:30 w Sanktuarium i o 18:00 w kościele Parafialnym. Od czwartku (01.06) zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe o tych samych godzinach.

·         We wtorek Nowenna do MB Uzdrowienia Chorych w Sanktuarium.

·         W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy w kościele Parafialnym.

·         W czwartek nie ma Mszy Świętej w Sanktuarium, jest Msza Święta o godzinie 16:30 w kościele pw. Św. Jerzego.

·         Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej o godzinie 16:00 w Sanktuarium i o 17:30  w kościele Parafialnym.

·         W piątek o godzinie 15:00 w kościele Parafialnym jest Koronka do Bożego Miłosierdzia i Różaniec do Krwi Chrystusa.

·         W piątek (02.06) o godzinie 19:00 jest obowiązkowe spotkanie dla wszystkich rodziców dzieci i młodzieży, które wyjeżdżają na Pielgrzymkę do San Giovanni Rotondo.

·         W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. W piątek spowiedź święta w Sanktuarium od 15:30 do 16:30, w kościele Parafialnym od 17:00 do 18:00. Nabożeństwo I soboty miesiąca w Sanktuarium o godzinie 16:30 i w kościele Parafialnym o godzinie 18:00.

·         W sobotę (03.06) księża odwiedzą chorych w godzinach od 9:00 do 14:00.

·         Adoracja Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Bożego Miłosierdzia w tygodniu od 7:30 do wieczornej Mszy Świętej, w niedzielę od godziny 13:00 do wieczornej Mszy Świętej.

·         W następną niedzielę młodzież należąca do OAZY będzie sprzedawała ciasta. Młodzież zbiera na Pielgrzymkę do San Giovanni Rotondo.

·         W następną niedzielę Dzień Dziękczynienia zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia, na stypendia dla młodzieży zdolnej a biednej.

·         Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

<<<

designed by Serafin