2017-04-23

Niedziela Miłosierdzia Bożego , 23.04.2017r.

·

·         Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w Niedzielę Palmową i w Wielką Sobotę zakupili od młodzieży z OAZY mazurki wielkanocne. Młodzież zebrała 2280 zł i całość przeznczona jest na pielgrzymkę do San Giovanni Rotondo.

·         Dzisiaj jest zbiórka do puszek na potrzeby Caritas Diecezji Świdnickiej. Środki będą przeznaczone m. in. na powstający Dom Samotnej Matki w Pieszycach.

·         Parafia organizuje Pielgrzymkę do Sanktuarium Św. Ojca Pio i miejsca objawień Św. Michała Archanioła. W programie: Padwa, Orvieto i Bolsena (Cud Eucharystyczny), San Giovanni Rotondo, Grota objawień Michała Archanioła, Loreto i San Marino. W pielgrzymce będzie brała udział młodzież należąca do OAZY z naszej Parafii. Pielgrzymka odbędzie się w dniach od 27.08 do 02.09.2017 r., koszt wyjazdu – 1450 zł, zapisy do końca kwietnia.

·         We wtorek Nowenna do MB Uzdrowienia Chorych w Sanktuarium.

·         We wtorek (25.04) zbiórka dla ministrantów i lektorów o godzinie 17:30 na salkach.

·         W środę (26.04), po wieczornej Mszy Świętej, odbędzie się spotkanie dla zelatorów Róż Różańcowych i wszystkich chętnych, którzy chcą się zaangażować w działalność Żywego Różańca.

·         W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy w kościele Parafialnym.

·         Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej o godzinie 16:00 w Sanktuarium i o 17:30                          w kościele Parafialnym.

·         W czwartek (27.04) o godzinie 17:30 odbędzie się spotkanie dla pielgrzymów wyjeżdżających do Lwowa i Medjugorie.

·         W piątek o godzinie 15:00 w kościele Parafialnym jest Koronka do Bożego Miłosierdzia i Różaniec do Krwi Chrystusa.

·         Adoracja Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Bożego Miłosierdzia w tygodniu od 7:30 do wieczornej Mszy Świętej, w niedzielę od godziny 13:00 do wieczornej Mszy Świętej.

·         Próba dla dzieci, które przygotowują się do I Komunii Świętej 27 i 28 kwietnia o godzinie 15:30 w kościele Parafialnym. Obecność jest obowiązkowa.

·         Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym płyta z filmem pt. Zmartwychwstały.

<<<

designed by Serafin