2017-04-23

WnibowstÄ…pienie Pana Jezusa , 28.05.2017r.

Ogłoszenia Duszpasterskie

·         Zapraszamy na nabożeÅ„stwa majowe – o godzinie 16:30 w Sanktuarium i o 18:00 w koÅ›ciele Parafialnym. Od czwartku (01.06) zapraszamy na nabożeÅ„stwa czerwcowe o tych samych godzinach.

·         We wtorek Nowenna do MB Uzdrowienia Chorych w Sanktuarium.

·         W Å›rodÄ™ nowenna do MB NieustajÄ…cej Pomocy w koÅ›ciele Parafialnym.

·         W czwartek nie ma Mszy ÅšwiÄ™tej w Sanktuarium, jest Msza ÅšwiÄ™ta o godzinie 16:30 w koÅ›ciele pw. Åšw. Jerzego.

·         Zapraszamy do wspólnej modlitwy różaÅ„cowej o godzinie 16:00 w Sanktuarium i o 17:30  w koÅ›ciele Parafialnym.

·         W piÄ…tek o godzinie 15:00 w koÅ›ciele Parafialnym jest Koronka do Bożego MiÅ‚osierdzia i Różaniec do Krwi Chrystusa.

·         W piÄ…tek (02.06) o godzinie 19:00 jest obowiÄ…zkowe spotkanie dla wszystkich rodziców dzieci i mÅ‚odzieży, które wyjeżdżajÄ… na PielgrzymkÄ™ do San Giovanni Rotondo.

·         W tym tygodniu przypada I piÄ…tek i I sobota miesiÄ…ca. W piÄ…tek spowiedź Å›wiÄ™ta w Sanktuarium od 15:30 do 16:30, w koÅ›ciele Parafialnym od 17:00 do 18:00. NabożeÅ„stwo I soboty miesiÄ…ca w Sanktuarium o godzinie 16:30 i w koÅ›ciele Parafialnym o godzinie 18:00.

·         W sobotÄ™ (03.06) księża odwiedzÄ… chorych w godzinach od 9:00 do 14:00.

·         Adoracja NajÅ›wiÄ™tszego Sakramentu w Kaplicy Bożego MiÅ‚osierdzia w tygodniu od 7:30 do wieczornej Mszy ÅšwiÄ™tej, w niedzielÄ™ od godziny 13:00 do wieczornej Mszy ÅšwiÄ™tej.

·         W nastÄ™pnÄ… niedzielÄ™ mÅ‚odzież należąca do OAZY bÄ™dzie sprzedawaÅ‚a ciasta. MÅ‚odzież zbiera na PielgrzymkÄ™ do San Giovanni Rotondo.

·         W nastÄ™pnÄ… niedzielÄ™ DzieÅ„ DziÄ™kczynienia zbiórka do puszek na DzieÅ‚o Nowego TysiÄ…clecia, na stypendia dla mÅ‚odzieży zdolnej a biednej.

·         ZachÄ™camy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

<<<

designed by Serafin